Κυριακή, 15 Νοεμβρίου 2015

Ισοπαλία εκτός έδρας η Κρύα Βρύση



 

Ισόπαλη 0-0 αναδείχθηκε ο Απόλλων Κρύας Βρύσης στον Λαγκαδά
Τα αποτελέσματα










1ος όμιλος 


ΑΠΕ Λαγκαδά – Απόλλων Κρύας Βρύσης  0-0
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Θύελλα Φιλώτα  0-1 (84′ Στεφανίδης πεν)
Εθνικός Αγιονερίου – Νέστος Χρυσούπολης  1-3 (1′ Στεφανίδης / 25′ Ζγκούρι, 31′ Παυλακάκης, 80′ Κούτεφ)
Καμπανιακός – Δόξα Δράμας  1-0 (75′ Κουντουράς)
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Απόλλων Καλαμαριάς  0-1 (16′ Προβατίδης)
Εορδαϊκός – Έβρος Σουφλίου  1-0 (4′ Γιόνδης)
Καβάλα – Κοζάνη  2-0 (18′ Δουμάνης 49′ Παληγεώργος)
FC Σέρρες – Άρης  2-3 (55′-66′ Κρυστάλλης / 26′-84′ Καπνίδης, 68′ Τάτος)
Ρεπό : Εθνικός Αλεξανδρούπολης

1 Άρης                                       25       
2 Δόξα Δράμας                        18       
3 Νέστος Χρυσούπολης         18
4 Καβάλα ΑΟ                            17       
5 Καμπανιακός                        15       
6 Εθνικός Αγιονερίου             14       
7 Εορδαϊκός 2007                   13       
8 Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 13
9 Εθνικός Αλεξανδρούπολης 12      
10 Απόλλων Κρύας Βρύσης 12       
11 Θύελλα Φιλώτα                   11       
12 FC Σέρρες                            10       
13 Απόλλων Καλαμαριάς        10       
14 Λαγκαδάς                             9         
15 Εβρος Σουφλίου                 9         
16 Ηρακλής Αμπελοκήπων    8         
17 Κοζάνη ΦΣ                           6       





2ος όμιλος
Αιγινιακός – ΑΕ Φαρκαδόνας  1-2 (39′ αυτογκόλ / 12′ Ετόφ, 47′ Φορτούνης)
Φωκικός – Νίκη Βόλου  0-3 (4’ Μπαλαράμπε, 14’ Κόλα, 90+2′ )
Πύρασος – Πιερικός  0-0
Τύρναβος – Αχέρων Καναλακίου  0-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Δωτιέας Αγιάς  3-2 (19′ Τόλιος, 71′ Μπαλής, 90+3′ Καραβασίλης / 78′ Καφούσιος, 82′ Ραμάι)
Οπούντιος Μαρτίνου – Θεσπρωτός  0-1 (85′ Τζερεμές)
Πύδνα Κίτρους – Ρήγας Φεραίος  2-0 (8′ Κυπαρίσσης, 56′ Πετρουζέλης πεν)
ΑΕ Καραϊσκάκης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 4-1 (6′ Βασίλιεβιτς, 39′-75′ Καβαλλάρης, 61′ Χούσος / 9′ Τσαγκαράκης πεν)
Ρεπό : Εθνικός Φιλιππιάδας


  


3ος όμιλος
Ηρακλής Ψαχνών – ΑΕ Σπάρτης  0-2
ΑΕ Ερμιονίδας – Παναργειακός  1-2
ΠΑΟ Βάρδας – ΑΟ Χαλκίς  2-1
Αιολικός – ΑΟ Λουτράκι  2-2
Βύζας Μεγάρων – ΑΟ Λεβάντε  5-2
Κανάρης Νενητών – Καλαμάτα  2-1
Δόξα Μανωλάδας – Παναρκαδικός  1-1


4ος όμιλος
ΟΦΗ – Αστέρας Βάρης  1-1
Φωστήρας – Εθνικός  1-0
Επισκοπή – Ερμής Ζωνιανών  1-1
ΑΟΤ Αλίμου – Ηράκλειο  3-2
Ιάλυσος – Ατρόμητος Πειραιά 2-0
Ηλυσιακός – ΑΕ Κηφισιάς  1-3
ΠΑΟ Κρουσώνα – Τριγλία Ραφήνας  0-1
Ιωνικός – ΑΟ Γλυφάδας  0-0

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

7-21