Κυριακή 25 Ιανουαρίου 2015

Αρσένι-Μαυροβούνι 4-0

Συντριπτική ήττα γνώρισε η ομάδα της Δόξας Μαυροβουνίου μέσα στην έδρα του Αρσένιου από τον τοπικό Μ.Αλεξανδρο.

Το παιχνίδι ήταν πολύ χαλαρό στο πρώτο μέρος με τους γηπεδούχους να έχουν μια ελαφριά υπέροχη αφού προηγήθηκαν και σχετικά νωρίς στο 18' με γκολ του Γιώργου Γάτσου. να ανοίγει το σκορ 1-0 που ήταν και σκορ ημιχρόνου. Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι συνέχισαν με επιθετικούς ρυθμούς πετυχαίνοντας ακόμη 3 τέρματα με τους Μάριο Γάτσο Παύλα Γεωργιάδη και τον νεοαποκτηθέντας Μάκη Καρυπίδη.

Διαιτητής:  Πασλαμουσκας (,Πίλτσης-,Βαμβακάς).

Μ.ΑΛ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ Γιαζγκουλιδης,Κυριακιδης Παπαγεωργιου Γεωργιαδης Κων/νιδης Γατσος Μ. Μιχαηλιδης Δημητριαδης Γατσος Γ. Καρυπιδης Σαριδης

ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ Καλακουδης Σεχι Ουραν, Σεχι Αρσιν(13' Κεσισογλου) Αλεξανδριδης Γραματοπουλος Ανδρεαδης Λαζαριδης Συρμαλης Κοκοζογλου Καραφουλιδης Ιωαννου