Δευτέρα 10 Ιανουαρίου 2011

ΘΕΟΔΩΡΑΚΙ- ΓΑΡΕΦΙ 1-2

Στό ΘΕΟΔΩΡΑΚΙ
 η ομάδα του ΓΑΡΕΦΙΟΥ μπήκε πολύ δυνατά κ ευτυχισε στο 2' να προηγηθή μετα απο
αυτογκολ του ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ σε σεντρα του ΜΑΡΚΟΥ Μ (οι αμυντικοί ζητησαν οφσαιτ του ΜΑΡΚΟΥ) Η  τοπική Ομάδα  προσπάθησε να αντιδράση  αλλα  στό 5΄ σούτ του ΜΙΤΣΑΓΓΑ  κ στό 7΄του ΜΑΥΡΙΚΗ δεν βρήκαν στόχο. στο 25΄μετά απο ατομική προσπάθεια  τού ΜΑΡΚΟΥ Μ εγινε τό 0 - 2 , Στο 30' δυνατό  σούτ τού ΓΙΑΝΤΣΗ βρήκε το δοκάρι τού ΤΟΤΣΑ ,στήν συνεχεια και μέχρι την λήξη τού ημιχρόνου οι φιλοξενούμενοι κύριαρχήσαν ειχαν ευκαιρίες κ γιά αλλα γκόλ ηταν ομως αστοχοι  . Στό Β' ημίχρονο το ΘΕΟΔΩΡΑΚΙ ανέβηκε σταδιακά  και στό 70' μείωσε μέ τόν ΤΟΠΚΑ σέ 1 - 2. Στό 75΄ απεβλήθη(για διαμαρτυρία) από τον παγκο αναπλήρωματικος παικτης τού ΓΑΡΕΦΙΟΥ.Στό 80' ο τερματοφύλακας τού ΓΑΡΕΦΙΟΥ σε προσπάθεια του νά διώξη τήν μπάλα  Βγήκε εκτός περιοχής  κι ανετρεψε τον ΔΙΟ (ητάν σέ προφανή θέση γιά γκόλ ο επιθετικός τών γηπεδούχων) ο διαιτητής σφύριξε τό φάουλ γιά τούς γηπεδούχους κ εδειξε κίτρινη (ηταν η δευτερη.ειχε δεχθει την πρωτη για διαμαρτυρία) στόν τερματοφύλακα, οι φιλοξενούμενοι  αντέδρασαν στην απόφαση του και διαμαρτυρήθηκαν εντονα .Στήν συνέχεια ο Διαιτητής(ΤΟΜΙΔΗΣ) κάλεσε τούς βοηθούς (ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ-ΡΟΥΝΤΟ) κ κατευθήνθηκε στά αποδυτήρια,μετά απο 10λεπτη διακοπή   συνεχισε τόν αγώνα . Στο 85' μετα απο κορνερ τού ΛΙΤΣΚΑ ο ΑΝΤΩΝΙΟΥ  αστοχει,στό επομενό λεπτο ο ΤΟΠΚΑΣ απο κοντα εστειλέ τήν μπάλα στό δοκάρι του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ , κ  στίς καθηστερήσεις  ο Μ Γεωργίου πετυχε γκόλ γιά το ΘΕΟΔΩΡΑΚΙ το οποιο υπέδειξε οφσαιτ ο εποπτης (ΡΟΥΝΤΟΣ). Η Τοπική ομαδα στο Α ημιχρονο αιφνιδιάστηκε από τον αντιπαλό στό δεύτερο ημιχρονο προσπάθησε αλλα δεν τα καταφερε ,η ομάδα του ΓΑΡΕΦΙΟΥ εδειξε με τήν αποδοσή της ειδικά στό α' ημιχρόνο οτι δικαια ειναι αναμεσα στούς υποψηφιους για ανοδο.   ΘΕΟΔΩΡΑΚΙ. ΤΟΤΣΑΣ,ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ,ΚΑΡΡΑΣ (ΔΙΟΣ),ΗΛΙΑΔΗΣ,ΑΝΤΩΝΙΟΥ,ΜΙΤΣΑΓΓΑΣ(ΣΟΡΤΣΗΣ)ΓΕΩΡΓΙΟΥ,ΜΙΤΣΑΓΓΑΣ,ΜΑΥΡΙΚΗΣ,ΤΟΠΚΑΣ,ΛΙΤΣΚΑΣ.