Κυριακή 27 Μαρτίου 2011

N. Καλλικράτεια – Μυλότοπος 4-0

Παράσταση για ένα ρόλο ήταν το παιχνίδι ανάμεσα τη Νέα Καλλικράτεια και τον Μ. Αλέξανδρο Ν. Μυλότοπου τον οποίο η γηπεδούχος φιλοδώρησε με 4-0 τέρματα.
Τον χορό των γκολ άνοιξε στο 5ο λεπτό ο Ατματζίδης και στην επανάληψη μπήκαν τρία ακόμα τέρματα. Στο 50΄ ο Χρυσογονίδης διπλασίασε τα τέρματα της Ν. Καλλικράτειας, στο 70΄ ο Χατζηστεργίου ανέβασε το δείκτη του σκορ στο 3-0, ενώ στο 83΄ ο ίδιος παίκτης με το δεύτερο προσωπικό του τέρμα διαμόρφωσε το τελικό 4-0.
Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ:  Ιορδανίδης (84΄ Ταγκίνης), Μπακρατσάς, Τσίγκας, Καράγαλης, Κάρτας, Κατσόγλου Δ., Χρυσογονίδης, Γεροθανάσης (82΄ Μπίλης), Λεονταράς, Ατματζίδης (61΄ Πελιβανίδης), Χατζηστεργίου.
ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ:  Καμπάλης, Μαλλιούφας (81' Μπούζας), Κατιρτζόγλου, Γρηγορίου, Φάβας, Μαμής, Αλμπάνης (53΄ Βότσης), Κωνσταντίνου, Νάτσης, Ιωαννίδης, Καρράς Χ. (63΄ Καρράς Λ.)