Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου 2021

Αποκλείστηκε ο Εδεσσαϊκός

ΤΈΛΟς ΓΙΑ ΤΟΝ Εδεσσαϊκό το κύπελο μετά την ήττα από την Κοζάνη με 1-3 στο γήπεδο Ριζαρίου.

ΦΑΣΕΙΣ

10ο λεπτό πολύ αυστηρό φάουλ και ακόμα πιο αυστηρή κίτρινη κάρτα στον Μωϋσίδη

Στην συνέχεια της φάσης η κεφάλια θα περάσει ελάχιστα άουτ από την εστία του Τεντζερη

Νέο φάουλ για την Κοζάνη η κεφάλια θα περάσει άουτ στο 12ο λεπτό με τον βοηθό να έχει σηκώσει την σημαία ως offside

Πρωτη καλή στιγμή για τον Εδεσσαϊκό στο 19ο λεπτό σουτ του Ντογου στα χέρια του Κυριακίδη η μπάλα.

Γκολ 0-1 για την Κοζάνη στο 21ο λεπτό με πλασέ στην γωνία του Τεντζερη με υποψία offside

Γκολ 0-2 για την Κοζάνη στο 31ο λεπτό

Νέα καλή στιγμή για την Κοζάνη το σουτ θα περάσει αουτ

Μεγάλη απόκρουση του Κυριακίδη στο 45ο λεπτό σε κόρνερ σε κεφάλια του Προυντση

Κορνερ, χέρι σε αμυντικό της Κοζάνης με τον διαιτητή να σφυρίζει την λήξη του ημιχρονου!!!!

46ο ο Μεληκιωτης βγήκε από τα πλάγια πλάσαρε με τον Κυριακίδη να αποκρούει και τον βοηθό να σηκώνει την σημαία για offside κάτω από έντονες από δοκιμασίες

Μεγάλη ευκαιρία για τον Εδεσσαϊκό στο 51ο λεπτό με τον Μεληκιωτη να πλασάρει και τον Κυριακίδη να αποκρούει με τα πόδια

ΔΟΚΑΡΙ ΟΡΙΖΌΝΤΙΟ για τον Εδεσσαϊκό στο 55ο λεπτό σε βολ πλανε του Αβραμίδη

1-2

Μειωνει ο Εδεσσαικος στο 58ο λεπτό με ψύχραιμο πλασέ του Ταουσιανη μετά από κάθετη μπαλιά του Κυζιρίδη

Γκολ 1-3 για την Κοζάνη στο 60ο λεπτό μετά από κόρνερ και δυνατό σουτ μέσα από την περιοχή

75ο λεπτό σουτ του Γκίνη στα χέρια του Κυριακίδη η μπάλα

80ο λεπτό μεγάλη ευκαιρία για την Κοζάνη το σουτ αουτ

85ο λεπτό σουτ του Ροδοβιτη λίγο αουτ

90ο νέα τεράστια ευκαιρία για τον Εδεσσαϊκό να μειώσει πλασέ του Μεληκιωτη με τα ακροδαχτυλα ο Κυριακίδης σε κόρνερ